Parafia pw. św. Wincentego Ferreriusza
w Borzęcinie Dużym
INTENCJE MSZALNE 13-19.05.2024r.
11 maja, 2024

Poniedziałek 13.05.2024
g. 7:00 +Tadeusza Brzezek od ucz. pogrzebu; wypominki nr 16
g. 14:00 Msza św. pogrzebowa +Henryka Kaczmarczyka (09.06, 8:30 Msza św. miesiąc po śm.)
g. 17:30 +Piotra Krupę od ucz. pogrzebu; wypominki nr 17
Wtorek 14.05.2024 (święto św. Macieja Apostoła)
g. 7:00 +Zenona Poręckiego od ucz. pogrz.; wypominki nr 18
g. 14:00 Msza św. pogrzebowa +Irenę Poręcka (16.06, 8:30 Msza św. miesiąc po śm.)
g. 17:30 +Zofię i Mariana Jurczak, dziadków Jurczaków i Kajaków; wypominki nr 19
Środa 15.05.2024
g. 7:00 +Jana Rośka w rocz. śm., jego żonę, rodziców i rodzeństwo o życie
wieczne dla nich wszystkich; wypominki nr 20
g. 17:30 intencja 1: +Zofię Matusik, Małgosię, Krzysia, Jerzego Kupisz, cr.
Oraczów, Ciećwierzów, Boguratów i Podenasów;
intencja zbiorowa: +Zofię Matuszewską w ok. imienin; wypominki nr 21
Czwartek 16.05.2024 (święto św. Andrzeja Boboli)
g. 7:00 +Piotra Krupę od ucz. pogrzebu; wypominki nr 22
g. 17:30 +Aleksandrę Grabowską; wypominki nr 23
Piątek 17.05.2024
g. 7:00 za dusze w czyśćcu cierpiące (1); wypominki nr 24
g. 17:30 +Jerzego Świątek; wypominki nr 25
Sobota 18.05.2024
g. 7:00 za dusze w czyśćcu cierpiące (2); wypominki nr 26
g. 10:00 (I Komunia św.); w int. Dzieci komunijnych, Rodziców i Rodzin;
wypominki
g. 21:00 (Msza św. Wigilia Zesłanie Ducha św.); za parafian; wypominki
Niedziela 19.05.2024 (ur. Zesłanie Ducha Świętego)
g. 8:30 intencja 1: +Jadwigę Przesmycką (greg. 1);
intencja zbiorowa: dziękcz.-błag. za Sławomira, Kamila, Mariusza i całą
rodzinę; +Zofię Grędę, cr. Gręda, Słowińskich, Stanisława Słowińskiego; za
dusze w czyśćcu cierpiące (3); +Tadeusza Brzezek od ucz. pogrzebu;
+Grażyny Siemiątkowskiej miesiąc po śm.; +Krystynę i Hieronima
Szymańskich w rocz. śm.; +Leszka, Władysławę i Hieronima Antczaków,
Marka Kwiatkowskiego; +Piotra Krupę od ucz. pogrzebu; +Zenona
Poręckiego od ucz. pogrz.; +Marka, Józefa Grott od ucz. pogrzebu; +Cecylię
Wiśniewską od ucz. pogrzebu; +Janinę, Władysława, Janusza Kowalskich, dziadków Chruścińskich; wypominki nr 27
g. 10:00 +Mieczysława w 11 rocz. śm., Zofię i Jana Stelęgowskich, dziadków
Paczóskich i Stelęgowskich; wypominki nr 28
g. 11:30 intencja 1: +ks. Bogdana Wosławskiego w 2 rocz. śm.;
intencja 2: dzięk.-błag. w 50 urodziny Agnieszki Reniec; wypominki nr 29
Chrzest św. Nikodem Studziński
g. 16:00 +Kazimierza Boguckiego w rocz. śm., Mariannę w rocz. św., Adolfa
i Stanisława Regulskich, Zofię i Władysława Boguckich; wypominki nr 30